Banery

Zgrzewane

oczkowane

Najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej. Możliwość montażu na elewacji budynku, ogrodzeniu. Często pełni funkcję szyldu ze względu na niski koszt względem tablicy szyldowej. W ofercie banery oczkowane i zgrzewane. Projekt + wydruk.

Techniczne

Oczkowanie, zgrzewanie

Standardowo oczkowany jest co 50cm, możliwość oczkowania co 25cm lub bez oczkowania. Zgrzew po całości. możliwość zgrzewu tunelowego w celu włożenia drążków.

WYDRUK

od projektu po wydruk.

uszlachetnianie

Zależnie od czasu ekspozycji dla banera stosowana jest odpowiednie uszlachetnianie przez płynne laminaty. Baner bez uszlachetniania w otwartej przestrzenni wytrzymuje ok. roku (od pół roku zaczynają płowieć kolory jasne). Przy maksymalnym uszlachetnieniu wytrzymuje ok. 6lat.

Przykładowe

Realizacje

Cennik

Cena stworzenia banerów

Na cenę ulotek składa się koszt projektu graficznego + nakład rozmiar  i uszlachetnienia druku . Cennik ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty. Dokładną ofertę mogę zaproponować dopiero po zapoznaniu się z wytycznymi.

x1 x2 x3 x4 x5
1mk spytaj spytaj spytaj spytaj spytaj
2mk spytaj spytaj spytaj spytaj spytaj
3mk spytaj spytaj spytaj spytaj spytaj
4mk spytaj spytaj spytaj spytaj spytaj
5mk spytaj spytaj spytaj spytaj spytaj
6mk spytaj spytaj spytaj spytaj spytaj

 

Spytaj o Cenę

Pytania

Czy mogę zamówić sam projekt bez wydruku ?

Tak, jak najbardziej istnieje możliwość przygotowania projektu w cenie niższej niż projekt + wydruk.

Czy istnieje możliwość modyfikacji własnego projektu i druku ?

Tak. W celu wyceny i przedstawienia projektu proszę o przesłanie zapytania.

Czy muszę dostarczyć zdjęcia do stworzenia projektu ?

Nie. Jeśli klient nie posiada własnych zdjęć a projekt graficzny wymagałby fotografii to te pozyskuje z płatnych katalogów.

Czy za projekt płacę z góry ?

Potwierdzeniem złożenia zlecenia jest wpłata zadatku w postaci ok. 25% kwoty finalnej. Po akceptacji projektu wymagana jest wpłata pozostałej części – 75%. W przypadku gdy jesteś stałym klientem ustalane są inne – dogodniejsze zadady.

Ile czasu trzeba czekać na projekt a ile na druk ?

Średni czas oczekiwania jest to ok. 72 godzin. Zazwyczaj podaje orientacyjny czas z uwzględnieniem obecnego obciążenia usługami. Od momentu zaakceptowania projektu czas oczekiwania na wydruk to zazwyczaj ok 2-4 dni. Informuje na bieżąco o czasie realizacji.

01.

Wyślij zapytanie z opisem i ew. wskazówkami i materiałami. W niedługim czasie otrzymasz odpowiedź o możliwości realizacji, czasie i cenie.

Zaakceptuj oferte przez wpłatę zadatku na podstawie otrzymanej faktury. Oczekuj na projekt

02.

03.

Po otrzymaniu projektu poinformuj o zmianach jakie uważasz za stosowne. Cena uwzględnia do 4 poprawek lub 2 godzin na modyfikację otrzymanego wzoru projektu.

Zaakceptuj projekt opłacają otrzymaną fakturę. Jeśli zamówiłeś wydruki wkrótce będą one gotowe o czym zostaniesz poinformowany.

04.

Kontakt

Masz pytanie ? Chcesz uzyskać wycenę ? proszę wypełnij formularz kontaktowy.

czas oczekiwania na odpowiedź to zazwyczaj nie dłużej jak 24h.

Banery Suwałki

banery Sejny, banery Giby, banery Puńsk, banery Krasnopol, banery Bakałarzewo, banery Filipów, banery Jeleniewo, banery Przerośl, banery Raczki, banery Rutka-Tartak, banery Szypliszki, banery Wiżajny